Omega Armbandsur 18K

Omega Armbandsur 18K
Omega Armbandsur 18K
Omega Armbandsur 18K
Omega Armbandsur 18K
Omega Armbandsur 18K
Omega Armbandsur 18K
Omega Armbandsur 18K
Omega Armbandsur 18K
Omega Armbandsur 18K
Omega Armbandsur 18K
Omega Armbandsur 18K
Omega Armbandsur 18K

Såld för:

Osåld

Utropspris

45 000 SEK

OMEGA, armbandsur, 18K, år 2000, quartzverk, rödguld, safirglas, datum, krona med Omega, senare halvstel länk med viklås 18K ej original, serie nr. 55121188, diam ca 34 mm, vitk ca 90.3 g, ficka med certifikat daterat 2000, manual samt box i original medföljer

Fint bruksskick. Utgånget batteri. Box och ficka med slitage/ bortfall. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

861651

2021-01-10