Omega Armbandsur 18K
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
45 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 18K, år 2000, quartzverk, rödguld, safirglas, datum, krona med Omega, senare halvstel länk med viklås 18K ej original, serie nr. 55121188, diam ca 34 mm, vitk ca 90.3 g, ficka med certifikat daterat 2000, manual samt box i original medföljer
Fint bruksskick. Utgånget batteri. Box och ficka med slitage/ bortfall. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
861651
2021-01-10