Hörnskåp senempire
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, fanerat i pyramidmahogny, 1800-talets mitt, senempire, med låda, hyllinredning, beslag i präglat läder, höjd ca 153, 95x56 cm, nycklar (2) medföljer
Fanerbortfall, slitage, repor, märken, nycklarna ej möjliga att ta ur låset, bakstycke med lagning
861653
2021-01-08