Hörnskåp senempire

Hörnskåp senempire
Hörnskåp senempire
Hörnskåp senempire
Hörnskåp senempire
Hörnskåp senempire
Hörnskåp senempire
Hörnskåp senempire
Hörnskåp senempire

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, fanerat i pyramidmahogny, 1800-talets mitt, senempire, med låda, hyllinredning, beslag i präglat läder, höjd ca 153, 95x56 cm, nycklar (2) medföljer

Fanerbortfall, slitage, repor, märken, nycklarna ej möjliga att ta ur låset, bakstycke med lagning

861653

2021-01-08