Öronlappsfåtölj

Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets mitt, betsat lövträd, plyschklädsel, genombruten rygg, lös sitt- och ryggplymå, sitthöjd ca 43 cm

Klädsel blekt, bruksslitage, fläckar

861654

2021-01-08