Karmstolar 1 par

Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets mitt, valnöt, barnmodell, genombruten rygg, träskuren dekor, sitthöjd ca 39 cm

Bruksslitage

861655

2021-01-08