Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARKER, soffa, skinnklädsel, 1900-talets andra hälft, pärlspikad dekor, 2 lösa sittplymåer, sitthöjd ca 43, längd ca 133 cm

Bruksslitage

861656

2021-01-08