Ljusstake rokokostil silver

Ljusstake rokokostil silver
Ljusstake rokokostil silver
Ljusstake rokokostil silver
Ljusstake rokokostil silver
Ljusstake rokokostil silver
Ljusstake rokokostil silver
Ljusstake rokokostil silver
Ljusstake rokokostil silver
Ljusstake rokokostil silver
Ljusstake rokokostil silver
Ljusstake rokokostil silver
Ljusstake rokokostil silver

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKE, silver, Tyskland, 1900-tal, rokokostil, fylld fot, höjd ca 9 cm

Bucklor, monogramgravyr

861657

2021-01-08