Handkolorerade etsningar 1800-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

ETSNINGAR, 2 st, 1800-talets början, handkolorerade, föreställande Das Wildchirli och Maria Zum Schnee, Schweiz, bildmått ca 10x15 respektive 15x10 cm

Papper med hanteringsveck

861658

2021-01-08