Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
ETSNINGAR, 2 st, 1800-talets början, handkolorerade, föreställande Das Wildchirli och Maria Zum Schnee, Schweiz, bildmått ca 10x15 respektive 15x10 cm
Papper med hanteringsveck
861658
2021-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här