Ljusstakar 1 par Knabstrup Danmark

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets senare hälft,glaserad keramik, etikettmärkta Knabstrup, Danmark, höjd ca 12 cm

Nagg

861659

2021-01-08