Oljemålning fiskare vid vatten

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskapsmotiv med fiskare, 1800-tal, signerad, olja på duk, ca 26x36 cm

Smärre färgbortfall, tryckskada på duk

861660

2021-01-08