Landskapsmotiv oljemålning

Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskapsmotiv med bondgård, 1800-tal, signerad EA Hodgson (?), olja på duk, ca 41x56 cm

Krackeleringar, ett mindre hål i duken

861661

2021-01-08