Ikon Jungfru Maria och jesusbarnet

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKON, 1800/1900-tal, Jungfru Maria och jesusbarnet, tempera på pannå, troligen silver risa, ca 30,5x26 cm

Bucklor, renoverad och kompleterad

861662

2021-01-08