Ljusstakar 2 par

Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 2 par, mässing, 1900-tal, varav ett par Gusum, nr 029, höjd ca 17-26 cm

Bruksslitage

861663

2021-01-08