Porträtt 1800-tal 1 par porträtt oljemålningar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRANDJEAN, 1 par porträtt, 1800-tal, olja på duk, påskrift a tergo Paint par Grandjean 1843, enligt påskrift föreställer porträtten Christina Eleonora Borén född Hesse, samt Magnus Borén, ca 33x25

Smärre färgbortfall

861664

2021-01-08