Skåp Kina

Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

SKÅP, bonat trä, Kina, 1900-talets första hälft, skuren dekor, höjd ca 184, 121x44 cn

Slitage, lösa delar

861665

2021-01-08