Gustavsberg fat

Gustavsberg fat
Gustavsberg fat
Gustavsberg fat
Gustavsberg fat
Gustavsberg fat
Gustavsberg fat
Gustavsberg fat
Gustavsberg fat
Gustavsberg fat
Gustavsberg fat

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAVSBERG, 1 par, fat, porslin, 1900-talets första hälft, reliefdekor av antika scener, diameter ca 37 cm

ommålade, nagg

861666

2021-01-08