Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAVSBERG, 1 par, fat, porslin, 1900-talets första hälft, reliefdekor av antika scener, diameter ca 37 cm
ommålade, nagg
861666
2021-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här