Ulf Lundell oljemålning

Ulf Lundell oljemålning
Ulf Lundell oljemålning
Ulf Lundell oljemålning
Ulf Lundell oljemålning
Ulf Lundell oljemålning
Ulf Lundell oljemålning

Såld för:

21 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ULF LUNDELL (f. 1949): olja på duk, abstrakt motiv, signerad, ca 120x80 cm

861675

2021-01-06