Ulla Nerman vettar 2 st

Ulla Nerman vettar 2 st
Ulla Nerman vettar 2 st
Ulla Nerman vettar 2 st
Ulla Nerman vettar 2 st
Ulla Nerman vettar 2 st
Ulla Nerman vettar 2 st
Ulla Nerman vettar 2 st
Ulla Nerman vettar 2 st
Ulla Nerman vettar 2 st
Ulla Nerman vettar 2 st

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULLA NERMAN, vettar, 2 st, bemålat trä, signerade och daterade Ulla Nerman -90, metallöggla, längd ca 55-62 cm

Smärre slitage

861679

2021-01-07