Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
ELINA ALA-MONONEN, " Altto", fåtölj, Adea, 2000-tal, ben i ek, helklädd, med armlappar och kudde, märkt Adea, sitthöjd ca 42 cm
Smärre bruksslitage
861681
2021-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här