Fåtölj Adea

Fåtölj  Adea
Fåtölj  Adea
Fåtölj  Adea
Fåtölj  Adea
Fåtölj  Adea
Fåtölj  Adea
Fåtölj  Adea
Fåtölj  Adea
Fåtölj  Adea
Fåtölj  Adea
Fåtölj  Adea
Fåtölj  Adea

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

ELINA ALA-MONONEN, "Altto", fåtölj, Adea, 2000-tal, ben i ek, helklädd, med armlappar och kudde, märkt Adea, sitthöjd ca 42 cm

Smärre bruksslitage, armskydd något blekt

861682

2021-01-07