Fåtölj Altto för Adea

Fåtölj Altto för Adea
Fåtölj Altto för Adea
Fåtölj Altto för Adea
Fåtölj Altto för Adea
Fåtölj Altto för Adea
Fåtölj Altto för Adea
Fåtölj Altto för Adea
Fåtölj Altto för Adea
Fåtölj Altto för Adea
Fåtölj Altto för Adea
Fåtölj Altto för Adea
Fåtölj Altto för Adea

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

ELINA ALA-MONONEN, " Altto", fåtölj, Adea, 2000-tal, ben i ek, helklädd, med armlappar och kudde, märkt Adea, sitthöjd ca 42 cm

Smärre bruksslitage

861683

2021-01-07