Skåp 1900-tal

Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1900-talets senare hälft, fanerat trä, invändigt med fyra lådor samt hyllplan, höjd 170 cm, 108x40 cm

Bruksslitage

861684

2021-01-06