Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1900-talets senare hälft, fanerat trä, invändigt med fyra lådor samt hyllplan, höjd 170 cm, 108x40 cm
Bruksslitage
861684
2021-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här