Omega Constellation Armbandsur 1980-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

OMEGA, Constellation, armbandsur, 1980-tal, automatiskt urverk, guld/ stål, safirglas, datum, krona med Omega, senare präglad läderrem, sölja original i doublé, diam ca 34x39 mm, etui Omega medföljer

Fint bruksskick. Utgånget batteri. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

861689

2021-01-10