Buckelfat Kina 1700-tal

Buckelfat Kina 1700-tal
Buckelfat Kina 1700-tal
Buckelfat Kina 1700-tal
Buckelfat Kina 1700-tal
Buckelfat Kina 1700-tal
Buckelfat Kina 1700-tal
Buckelfat Kina 1700-tal
Buckelfat Kina 1700-tal
Buckelfat Kina 1700-tal
Buckelfat Kina 1700-tal

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BUCKELFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, diameter ca 23 cm

Smärre nagg

861693

2021-01-09