Ed Finnell fotografi föreställande ZZ Top

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Billy Gibbons, Dusty Hill & Frank Beard, ZZ Top, "Tres Hombres Tour", Los Angeles, 19 Juni 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 9/50, darkroom made silver gelatin fotografi. Ilford Multigrade V RC papperhandtryckt fotografi, ca 50,8x40,8 cm

Oramat blad

861694

2021-01-09