Ed Finnell fotografi föreställande Rolling Stones

Såld för:

900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), Mick Jagger, The Rolling Stones, ´´Tour of the Americas´´, Los Angeles, 13 juli, 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, analogt (darkroom made) silvergelatin fotografi, ilford multigrade v rc-papper, bladstorlek ca 40.6x50.8 cm

Oramat blad

861697

2021-01-09