Ed Finnell fotografi föreställande Neil Young

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Neil Young & The Stray Gator, Harvest Tour, Bakersfield Civic Auditorium, 11 Mars 1973, signerad Ed Finnell, numrerad 19/50, analogt (darkroom made) silvergelatin fotografi, ilford multigrade v rc-papper, ca 40,6x50,8 cm

Oramat blad

861700

2021-01-09