Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

300 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "hur som haver så är det här", a tergo signerad samt daterad 1999, olja på duk, 50x40 cm

861701

2021-01-24