Ed Finnell fotografi föreställande David Bowie

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): David Bowie, "Heroes Tour", Los Angeles, 3 April 1978, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, darkroom made silver gelatin photograph , ca 50.8x40.6 cm, analogt fotografi silvergelatin, ilford multigrade v rc-papper

Oramat blad

861704

2021-01-09