Ed Finnell fotografi föreställande Steven Tyler

Såld för:

750 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Steven Tyler Aerosmith before they were headliners, Los Angeles 19 juni 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 3/50, analogt fotografi silvergelatin, ilford multigrade v rc-papper, bladstorlek ca 50.8x40.6 cm

Oramat blad

861709

2021-01-15