Ed Finnell fotografi föreställande Led Zeppelin

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Jimmy Page, Led Zeppelin, "Physical Graffiti Tour", Los Angeles 27 mars 1975, signerad Ed Finnell samt numrerad 2/50, analogt (darkroom made) silvergelatin fotografi, ilford multigrade v rc-papper, ca 40,6x50,8 cm

Oramat blad

861711

2021-01-15