Ed Finnell fotografi föreställande Rolling Stones

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), Mick Jagger, The Rolling Stones, ´´Tour of the Americas´´, Los Angeles, 12 juli, 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 6/50, c-print, bladstorlek ca 40.5x50.5 cm

Oramat blad

861712

2021-01-15