Ed Finnell fotografi Sir Elton John

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Sir Elton John, "Goodbye Yellowbrick Road Tour", Los Angeles, 6 Oktober 1974, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, analogt (darkroom made) fotografi, silvergelatin på ilford multigrade v rc-papper, ca 40.6x50.8 cm

Oramat blad

861713

2021-01-15