Alexander Calder

Alexander Calder
Alexander Calder
Alexander Calder
Alexander Calder
Alexander Calder
Alexander Calder
Alexander Calder
Alexander Calder
Alexander Calder
Alexander Calder
Alexander Calder
Alexander Calder

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALEXANDER CALDER (1898-1976): Komposition, ´Le Petite Pyramids´, signerad Calder, EA, färglitografi, baktill etikett från galleri Howard Mann, New Jersey, Usa, ca 30 x 24 cm

861716

2021-01-14