Klubbat för:
6 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
ALEXANDER CALDER (1898-1976): Komposition, ´Le Petite Pyramids´, signerad Calder, EA, färglitografi, baktill etikett från galleri Howard Mann, New Jersey, Usa, ca 30 x 24 cm
Zustandsbeschreibung
861716
2021-01-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner