Pablo Picasso efter litografi

Pablo Picasso efter litografi
Pablo Picasso efter litografi
Pablo Picasso efter litografi
Pablo Picasso efter litografi

Såld för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973) efter: "Le Bouquet", signerad och daterad i trycket, 21.4.58, färglitografi, tryckt på Arches papper, 64x49 cm

Ej examinerad ur ram

861722

2021-01-06