Fartygslampa 1900-tal

Fartygslampa 1900-tal
Fartygslampa 1900-tal
Fartygslampa 1900-tal
Fartygslampa 1900-tal
Fartygslampa 1900-tal
Fartygslampa 1900-tal
Fartygslampa 1900-tal
Fartygslampa 1900-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FARTYGSLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, 1200 Koito Ind. Ltd, höjd ca 22 cm

861727

2021-01-06