Bänk med rottingsits

Bänk med rottingsits
Bänk med rottingsits
Bänk med rottingsits
Bänk med rottingsits
Bänk med rottingsits
Bänk med rottingsits
Bänk med rottingsits
Bänk med rottingsits

Såld för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄNK, 1960-tal, sits i flätad rotting, stomme i valnöt, brickmärkt Becara 1964, höjd ca 38, 120x45 cm

Bruksslitage

861728

2021-01-06