Vattencistern 18/1900-tal

Vattencistern 18/1900-tal
Vattencistern 18/1900-tal
Vattencistern 18/1900-tal
Vattencistern 18/1900-tal
Vattencistern 18/1900-tal
Vattencistern 18/1900-tal
Vattencistern 18/1900-tal
Vattencistern 18/1900-tal

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIN VATTENCISTERN, 18/1900-tal, koppar, höjd ca 34, 23x23 cm

Slitage

861730

2021-01-06