Fodral och båtskylt

Fodral och båtskylt
Fodral och båtskylt
Fodral och båtskylt
Fodral och båtskylt
Fodral och båtskylt
Fodral och båtskylt
Fodral och båtskylt
Fodral och båtskylt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

FODRAL, BÅTSKYLT, 1900-talets början, fodral för sextant, ca 46x33 cm, båtskylt "HORNSÖ", ca 19x3 cm

Slitage

861732

2021-01-06