Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALLMÄN SVENSK TRÄDGÅRDSTIDNING, 1930- och 1940-tal, ca 152 st, 1938, 1941, 1942, 1943, 1944, 1945 och 1946
Varierande bruksslitage
861734
2021-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här