Allmän Svensk Trädgårdstidning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALLMÄN SVENSK TRÄDGÅRDSTIDNING, 1930- och 1940-tal, ca 152 st, 1938, 1941, 1942, 1943, 1944, 1945 och 1946

Varierande bruksslitage

861734

2021-01-06