Cecil Jack Keats akvarell

Cecil Jack Keats akvarell
Cecil Jack Keats akvarell
Cecil Jack Keats akvarell
Cecil Jack Keats akvarell
Cecil Jack Keats akvarell
Cecil Jack Keats akvarell

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CECIL JACK KEATS (1800-tal): Gatuvy, akvarell på papper, signerad, bildmått ca 50x32 cm

Ej examinerad ur ram

861735

2021-01-11