Vas Kina

Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, porslin, Kina, 1900-tal, blåvit dekor, höjd ca 32 cm

Smärre slitage

861743

2021-01-11