Guld 2 delar 18K

Guld 2 delar 18K
Guld 2 delar 18K
Guld 2 delar 18K
Guld 2 delar 18K
Guld 2 delar 18K
Guld 2 delar 18K
Guld 2 delar 18K
Guld 2 delar 18K
Guld 2 delar 18K
Guld 2 delar 18K
Guld 2 delar 18K
Guld 2 delar 18K
Guld 2 delar 18K
Guld 2 delar 18K
Guld 2 delar 18K
Guld 2 delar 18K

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GULD, 2 delar, 18K, rödguld, svenska kontrollstämplar, bestående av ring samt kråsnål, vikt ca 3.2 g

Bruksskick. Ring med gravyr.

861745

2021-01-23