Vas Kina

Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina

Såld för:

17 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger, höjd ca 21 cm

Smärre slitage

861746

2021-01-11