Fat Kina

Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av fladdrmöss i järnoxid, blommor i emaljfärger, diam ca 14 cm

Smärre slitage

861747

2021-01-11