Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1900-talets första hälft, benställning, välvda luckor, med bakomliggande hyllplan, fanér i bl a valnöt, nyckel saknas, höjd ca 151 samt 97x66 cm

Nyckel saknas, repor på ovansidan, mindre dekorskador, bruks och åldersrelaterat slitage

861748

2021-01-12