Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, stoppad och med blommig textil klädsel, sitthöjd ca 40 cm

Fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage

861749

2021-01-12