Lykta 1900-tal

Lykta 1900-tal
Lykta 1900-tal
Lykta 1900-tal
Lykta 1900-tal
Lykta 1900-tal
Lykta 1900-tal
Lykta 1900-tal
Lykta 1900-tal
Lykta 1900-tal
Lykta 1900-tal

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LYKTA, för ett stearinljud, trä, glas samt metall, höjd ca 30 cm

Slitage, glas saknas delvis

861752

2021-01-12