Cremekoppar

Cremekoppar
Cremekoppar
Cremekoppar
Cremekoppar
Cremekoppar
Cremekoppar
Cremekoppar
Cremekoppar
Cremekoppar
Cremekoppar

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CREMEKOPPAR med BRICKA, 5 dlr, Meissenliknande märke, tidigt 1900-tal, brickans höjd ca 6 samt 28,5x17,5 cm

Ej komplett, en kopp med avbrutet öra, slitage,

861756

2021-01-11