Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
CREMEKOPPAR med BRICKA, 5 dlr, Meissenliknande märke, tidigt 1900-tal, brickans höjd ca 6 samt 28,5x17,5 cm
Ej komplett, en kopp med avbrutet öra, slitage,
861756
2021-01-11